SCRH125-151
BelBel
SCRH125-151 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH125-151
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 150UH 1.52A 250 MOHM
Arkusze danych: SCRH125-151.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH125-151
Part Number SCRH125-151 Producent Bel
Opis FIXED IND 150UH 1.52A 250 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 128005 pcs Arkusz danych SCRH125-151.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH125
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 150µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 150µH Shielded Inductor 1.52A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Aktualna ocena 1.52A Obecny - Nasycenie 1A