SCRH125-101
BelBel
SCRH125-101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH125-101
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM
Arkusze danych: SCRH125-101.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH125-101
Part Number SCRH125-101 Producent Bel
Opis FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135015 pcs Arkusz danych SCRH125-101.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH125
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 100µH Shielded Inductor 1.7A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Aktualna ocena 1.7A Obecny - Nasycenie 1.3A