SCRH105-120
BelBel
SCRH105-120 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH105-120
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 12UH 2.61A 78 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH105-120.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH105-120
Part Number SCRH105-120 Producent Bel
Opis FIXED IND 12UH 2.61A 78 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107556 pcs Arkusz danych SCRH105-120.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH105
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 12µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 12µH Shielded Inductor 2.61A 78 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Aktualna ocena 2.61A Obecny - Nasycenie 4.2A