SCRH104R-5R8
BelBel
SCRH104R-5R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH104R-5R8
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 5.8UH 4.84A 22 MOHM
Arkusze danych: SCRH104R-5R8.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH104R-5R8
Part Number SCRH104R-5R8 Producent Bel
Opis FIXED IND 5.8UH 4.84A 22 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139418 pcs Arkusz danych SCRH104R-5R8.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH104R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 5.8µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.157" (4.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 5.8µH Shielded Inductor 4.84A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Aktualna ocena 4.84A Obecny - Nasycenie 5.5A