SCPH73B-270
BelBel
SCPH73B-270 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCPH73B-270
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD
Arkusze danych: SCPH73B-270.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCPH73B-270
Part Number SCPH73B-270 Producent Bel
Opis FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 173674 pcs Arkusz danych SCPH73B-270.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCPH73B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 27µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.150" (3.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 27µH Shielded Inductor 1.3A 210 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Aktualna ocena 1.3A Obecny - Nasycenie 880mA