SCPH73B-151
BelBel
SCPH73B-151 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCPH73B-151
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM
Arkusze danych: SCPH73B-151.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCPH73B-151
Part Number SCPH73B-151 Producent Bel
Opis FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 172776 pcs Arkusz danych SCPH73B-151.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCPH73B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 150µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.150" (3.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 150µH Shielded Inductor 540mA 1.35 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.35 Ohm Max
Aktualna ocena 540mA Obecny - Nasycenie 370mA