SCMS5D14-6R9
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCMS5D14-6R9
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 6.9UH 1.3A 160 MOHM
Arkusze danych: SCMS5D14-6R9.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCMS5D14-6R9
Part Number SCMS5D14-6R9 Producent Bel
Opis FIXED IND 6.9UH 1.3A 160 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153874 pcs Arkusz danych SCMS5D14-6R9.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCMS5D14
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 6.9µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 6.9µH Shielded Inductor 1.3A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Aktualna ocena 1.3A Obecny - Nasycenie 1.35A