SCMS5D14-470
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCMS5D14-470
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 47UH 510MA 1.1 OHM SMD
Arkusze danych: SCMS5D14-470.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCMS5D14-470
Part Number SCMS5D14-470 Producent Bel
Opis FIXED IND 47UH 510MA 1.1 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156400 pcs Arkusz danych SCMS5D14-470.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCMS5D14
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 47µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 47µH Shielded Inductor 510mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Aktualna ocena 510mA Obecny - Nasycenie 520mA