SC53FU-821
BelBel
SC53FU-821 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC53FU-821
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
Arkusze danych: SC53FU-821.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC53FU-821
Part Number SC53FU-821 Producent Bel
Opis FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 165099 pcs Arkusz danych SC53FU-821.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC53FU
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 820µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.126" (3.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.4 Ohm Max
Aktualna ocena 150mA Obecny - Nasycenie 150mA
Produkty powiązane
SC53FU-820
SC53FU-820
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Na stanie: 147460 pcs
Pobieranie: SC53FU-820.pdf
RFQ
SC53LC-220
SC53LC-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Na stanie: 136907 pcs
Pobieranie: SC53LC-220.pdf
RFQ
SC53LC-101
SC53LC-101
Opis: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Pobieranie: SC53LC-101.pdf
SC53FU-561
SC53FU-561
Opis: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Pobieranie: SC53FU-561.pdf
SC53LC-151
SC53LC-151
Opis: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
Pobieranie: SC53LC-151.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
Opis: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
Pobieranie: SC53LC-150.pdf
SC53FU-680
SC53FU-680
Opis: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
Pobieranie: SC53FU-680.pdf
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Pobieranie: SC53FU-5R6.pdf
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Opis: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Pobieranie: SC53FU-8R2.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
Opis: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
Pobieranie: SC53LC-100.pdf
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Pobieranie: SC53FU-6R8.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
Opis: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Pobieranie: SC53FU-681.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...