SC53FU-5R6
BelBel
SC53FU-5R6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC53FU-5R6
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Arkusze danych: SC53FU-5R6.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC53FU-5R6
Part Number SC53FU-5R6 Producent Bel
Opis FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 134392 pcs Arkusz danych SC53FU-5R6.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC53FU
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 5.6µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.126" (3.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 1.86A 91 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 91 mOhm Max
Aktualna ocena 1.86A Obecny - Nasycenie 2A
Produkty powiązane
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
Na stanie: 143147 pcs
Pobieranie: SC53FU-4R7.pdf
RFQ
SC53FU-470
SC53FU-470
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
Na stanie: 159164 pcs
Pobieranie: SC53FU-470.pdf
RFQ
SC53FU-560
SC53FU-560
Opis: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
Pobieranie: SC53FU-560.pdf
SC53FU-471
SC53FU-471
Opis: FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
Pobieranie: SC53FU-471.pdf
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
Pobieranie: SC53FU-3R3.pdf
SC53FU-680
SC53FU-680
Opis: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
Pobieranie: SC53FU-680.pdf
SC53FU-821
SC53FU-821
Opis: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
Pobieranie: SC53FU-821.pdf
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Pobieranie: SC53FU-6R8.pdf
SC53FU-561
SC53FU-561
Opis: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Pobieranie: SC53FU-561.pdf
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Opis: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Pobieranie: SC53FU-8R2.pdf
SC53FU-820
SC53FU-820
Opis: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Pobieranie: SC53FU-820.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
Opis: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Pobieranie: SC53FU-681.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...