SC3316F-1R5
BelBel
SC3316F-1R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3316F-1R5
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD
Arkusze danych: SC3316F-1R5.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3316F-1R5
Part Number SC3316F-1R5 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 194430 pcs Arkusz danych SC3316F-1R5.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.205" (5.21mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 9.2A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Aktualna ocena 9.2A Obecny - Nasycenie 8A
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Na stanie: 159969 pcs
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Na stanie: 166141 pcs
Pobieranie: SC3316F-220.pdf
RFQ
SC3316F-331
SC3316F-331
Opis: FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
Pobieranie: SC3316F-331.pdf
SC3316F-151
SC3316F-151
Opis: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-151.pdf
SC3316F-2R2
SC3316F-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-2R2.pdf
SC3316F-330
SC3316F-330
Opis: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-330.pdf
SC3316F-150
SC3316F-150
Opis: FIXED IND 15UH 3.1A 56 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-150.pdf
SC3316F-102
SC3316F-102
Opis: FIXED IND 1MH 340MA 3 OHM SMD
Pobieranie: SC3316F-102.pdf
SC3316F-1R0
SC3316F-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 9.8A 9 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-1R0.pdf
SC3316F-101
SC3316F-101
Opis: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Pobieranie: SC3316F-101.pdf
SC3316F-100
SC3316F-100
Opis: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-100.pdf
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-3R3.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...