SC3316F-102
BelBel
SC3316F-102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3316F-102
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1MH 340MA 3 OHM SMD
Arkusze danych: SC3316F-102.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3316F-102
Part Number SC3316F-102 Producent Bel
Opis FIXED IND 1MH 340MA 3 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 160727 pcs Arkusz danych SC3316F-102.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC3316F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1mH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.205" (5.21mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Aktualna ocena 340mA Obecny - Nasycenie 300mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC3316F-101
SC3316F-101
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Na stanie: 194998 pcs
Pobieranie: SC3316F-101.pdf
RFQ
SC3316C-6R8
SC3316C-6R8
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 6.8UH 2.61A 75 MOHM
Na stanie: 123683 pcs
Pobieranie: SC3316C-6R8.pdf
RFQ
SC3316C-680
SC3316C-680
Opis: FIXED IND 68UH 770MA 660 MOHM
Pobieranie: SC3316C-680.pdf
SC3316F-150
SC3316F-150
Opis: FIXED IND 15UH 3.1A 56 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-150.pdf
SC3316F-151
SC3316F-151
Opis: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-151.pdf
SC3316F-220
SC3316F-220
Opis: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-220.pdf
SC3316F-1R0
SC3316F-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 9.8A 9 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-1R0.pdf
SC3316C-681
SC3316C-681
Opis: FIXED IND 680UH 225MA 6.4 OHM
Pobieranie: SC3316C-681.pdf
SC3316F-100
SC3316F-100
Opis: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-100.pdf
SC3316F-221
SC3316F-221
Opis: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Pobieranie: SC3316F-221.pdf
SC3316C-4R7
SC3316C-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 3.73A 54 MOHM
Pobieranie: SC3316C-4R7.pdf
SC3316F-1R5
SC3316F-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-1R5.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...