1537-756J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1537-756J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1537-756J
Part Number 1537-756J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 27876 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Zastawianie Shielded Seria 1537-7
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 250kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 1537-756J TR 2500 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250kHz
Indukcyjność 10mH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 1.3MHz szczegółowy opis 10mH Shielded Inductor 27mA 185 Ohm Axial
DC Resistance (DCR) 185 Ohm Aktualna ocena 27mA
Obecny - Nasycenie 3.6mA
Produkty powiązane
1537-753K
1537-753K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
Na stanie: 29343 pcs
Pobieranie:
RFQ
1537-755J
1537-755J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2MH 29MA 167 OHM TH
Na stanie: 27374 pcs
Pobieranie:
RFQ
1537-76H
1537-76H
Opis: FIXED IND 100UH 151MA 4.5 OHM TH
Pobieranie: 1537-76H.pdf
Opis: FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH
1537-76G
1537-76G
Pobieranie: 1537-76G.pdf
Opis: FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH
1537-76F
1537-76F
Pobieranie: 1537-76F.pdf
Pobieranie: 1537-76J.pdf
Opis: FIXED IND 110UH 144MA 4.9 OHM TH
Pobieranie: 1537-78F.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...