1537-753J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1537-753J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1537-753J
Part Number 1537-753J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 29072 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Zastawianie Shielded Seria 1537-7
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 250kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 1537-753J TR 2500 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250kHz
Indukcyjność 5.6mH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 1.6MHz szczegółowy opis 5.6mH Shielded Inductor 32mA 140 Ohm Axial
DC Resistance (DCR) 140 Ohm Aktualna ocena 32mA
Obecny - Nasycenie 4.8mA
Produkty powiązane
1537-753K
1537-753K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
Na stanie: 29343 pcs
Pobieranie:
RFQ
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9MH 41MA 83 OHM TH
Na stanie: 28189 pcs
Pobieranie:
RFQ
1537-755J
1537-755J
Opis: FIXED IND 8.2MH 29MA 167 OHM TH
Opis: FIXED IND 4.7MH 38MA 96 OHM TH
Opis: FIXED IND 3.3MH 44MA 72 OHM TH
Opis: FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH
Opis: FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...