AS13985H12-T
amsams
AS13985H12-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AS13985H12-T
Producent / marka: ams
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Arkusze danych: AS13985H12-T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AS13985H12-T
Part Number AS13985H12-T Producent ams
Opis IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4370 pcs Arkusz danych AS13985H12-T.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 176970118
AS13985H-12-T
AS13985H-12-T-ND
AS13985H-12-TTR
AS13985H-12-TTR-ND
AS13985H12-TTR
AS13985H12T
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 250µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 130µA Obecny - Wyjście 150mA