Z84C0020FEC
ZilogZilog
Z84C0020FEC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Z84C0020FEC
Producent / marka: Zilog
Opis produktu IC MPU Z80 20MHZ 44QFP
Arkusze danych: 1.Z84C0020FEC.pdf2.Z84C0020FEC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje Z84C0020FEC
Part Number Z84C0020FEC Producent Zilog
Opis IC MPU Z80 20MHZ 44QFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5830 pcs Arkusz danych 1.Z84C0020FEC.pdf2.Z84C0020FEC.pdf
Napięcie - I / O 5.0V USB -
Dostawca urządzeń Pakiet 44-QFP Prędkość 20MHz
Seria Z80 Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem -
SATA - Kontrolery pamięci RAM -
Opakowania Tray Package / Case 44-LQFP
Inne nazwy 269-3028 temperatura robocza -40°C ~ 100°C (TA)
Liczba szerokości rdzeni / magistrali 1 Core, 8-Bit Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Akceleracja grafiki No
Ethernet - Kontrolery wyświetlania i interfejsu -
szczegółowy opis Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-QFP Core Processor Z80
Współtwórcy / DSP - Podstawowy numer części Z84C00
Dodatkowe interfejsy -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Z84C0020FEC00TR
Z84C0020FEC00TR
Producenci: Zilog
Opis: IC MPU Z80 20MHZ 44QFP