ZPY4V7-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY4V7-TAP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ZPY4V7-TAP
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41
Arkusze danych: ZPY4V7-TAP.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ZPY4V7-TAP
Part Number ZPY4V7-TAP Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1246958 pcs Arkusz danych ZPY4V7-TAP.pdf
Napięcie - Izolacja 4 Ohm Napięcie - Podział DO-41
Seria Automotive, AEC-Q101 Stan RoHS Tape & Box (TB)
Moc - Max 1.3W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy ZPY4V7TAP temperatura robocza 175°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Numer części producenta ZPY4V7-TAP
Impedancja (Max) (Zzt) 4.7V Rozszerzony opis Zener Diode 1.3W ±5% Through Hole DO-41
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Diode Configuration -
Opis DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr -