RT2512CKB07348RL
YageoYageo
RT2512CKB07348RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT2512CKB07348RL
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 348 OHM 0.25% 3/4W 2512
Arkusze danych: RT2512CKB07348RL.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT2512CKB07348RL
Part Number RT2512CKB07348RL Producent Yageo
Opis RES SMD 348 OHM 0.25% 3/4W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156275 pcs Arkusz danych RT2512CKB07348RL.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Seria RT Tryb panel 348 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 348 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film