RT1210FRE076K65L
YageoYageo
RT1210FRE076K65L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT1210FRE076K65L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 6.65K OHM 1% 1/4W 1210
Arkusze danych: RT1210FRE076K65L.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT1210FRE076K65L
Part Number RT1210FRE076K65L Producent Yageo
Opis RES SMD 6.65K OHM 1% 1/4W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1461015 pcs Arkusz danych RT1210FRE076K65L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Seria RT Tryb panel 6.65 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6.65 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film