RT1206WRD07105RL
YageoYageo
RT1206WRD07105RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT1206WRD07105RL
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 105 OHM 0.05% 1/4W 1206
Arkusze danych: RT1206WRD07105RL.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT1206WRD07105RL
Part Number RT1206WRD07105RL Producent Yageo
Opis RES SMD 105 OHM 0.05% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 102467 pcs Arkusz danych RT1206WRD07105RL.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział 1206 Grubość (maks) ±25ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Seria RT
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RT1206WRD07105RL Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Moisture Resistant FIFO 2
Rozszerzony opis 105 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.05%
Opis RES SMD 105 OHM 0.05% 1/4W 1206 Okładziny, Typ obudowy Thin Film