RT1206FRE072K05L
YageoYageo
RT1206FRE072K05L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT1206FRE072K05L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 2.05K OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: RT1206FRE072K05L.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT1206FRE072K05L
Part Number RT1206FRE072K05L Producent Yageo
Opis RES SMD 2.05K OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3579002 pcs Arkusz danych RT1206FRE072K05L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Seria RT Tryb panel 2.05 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.05 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film