RT0805FRE074K75L
YageoYageo
RT0805FRE074K75L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0805FRE074K75L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 4.75K OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: RT0805FRE074K75L.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0805FRE074K75L
Part Number RT0805FRE074K75L Producent Yageo
Opis RES SMD 4.75K OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3642773 pcs Arkusz danych RT0805FRE074K75L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RT Tryb panel 4.75 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RT0805FRE074K75L-ND
YAG5981TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 4.75 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film