RT0603FRE07475RL
YageoYageo
RT0603FRE07475RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0603FRE07475RL
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 475 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: RT0603FRE07475RL.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0603FRE07475RL
Part Number RT0603FRE07475RL Producent Yageo
Opis RES SMD 475 OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6448873 pcs Arkusz danych RT0603FRE07475RL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RT Tryb panel 475 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy YAG5963DKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 475 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film