RT0603FRE073R83L
YageoYageo
RT0603FRE073R83L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0603FRE073R83L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 3.83 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: RT0603FRE073R83L.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0603FRE073R83L
Part Number RT0603FRE073R83L Producent Yageo
Opis RES SMD 3.83 OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6052423 pcs Arkusz danych RT0603FRE073R83L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RT Tryb panel 3.83 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.83 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film