RT0603FRE073K32L
YageoYageo
RT0603FRE073K32L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0603FRE073K32L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 3.32K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: RT0603FRE073K32L.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0603FRE073K32L
Part Number RT0603FRE073K32L Producent Yageo
Opis RES SMD 3.32K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5029490 pcs Arkusz danych RT0603FRE073K32L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RT Tryb panel 3.32 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RT0603FRE073K32L-ND
YAG5960TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3.32 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film