RT0402FRE0773R2L
YageoYageo
RT0402FRE0773R2L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0402FRE0773R2L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 73.2 OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: RT0402FRE0773R2L.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0402FRE0773R2L
Part Number RT0402FRE0773R2L Producent Yageo
Opis RES SMD 73.2 OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3704927 pcs Arkusz danych RT0402FRE0773R2L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RT Tryb panel 73.2 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.014" (0.35mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 73.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film