RT0201FRE075K76L
YageoYageo
RT0201FRE075K76L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT0201FRE075K76L
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 5.76K OHM 1% 1/20W 0201
Arkusze danych: RT0201FRE075K76L.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RT0201FRE075K76L
Part Number RT0201FRE075K76L Producent Yageo
Opis RES SMD 5.76K OHM 1% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1421133 pcs Arkusz danych RT0201FRE075K76L.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RT Tryb panel 5.76 kOhms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.76 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film