RE1206FRE07240RL
YageoYageo
RE1206FRE07240RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RE1206FRE07240RL
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: RE1206FRE07240RL.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RE1206FRE07240RL
Part Number RE1206FRE07240RL Producent Yageo
Opis RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2911717 pcs Arkusz danych RE1206FRE07240RL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Seria RE Tryb panel 240 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 240 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film