RE0603FRE0718RL
YageoYageo
RE0603FRE0718RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RE0603FRE0718RL
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 18 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: RE0603FRE0718RL.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RE0603FRE0718RL
Part Number RE0603FRE0718RL Producent Yageo
Opis RES SMD 18 OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5689415 pcs Arkusz danych RE0603FRE0718RL.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RE Tryb panel 18 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 18 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film