PSM7WSJB-330R
YageoYageo
PSM7WSJB-330R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSM7WSJB-330R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES 330 OHM 7W 5% RADIAL
Arkusze danych: 1.PSM7WSJB-330R.pdf2.PSM7WSJB-330R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PSM7WSJB-330R
Part Number PSM7WSJB-330R Producent Yageo
Opis RES 330 OHM 7W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78914 pcs Arkusz danych 1.PSM7WSJB-330R.pdf2.PSM7WSJB-330R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm)
Seria PSM Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 7W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.409" (10.40mm) cechy Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound