MMP200FRF20K
YageoYageo
MMP200FRF20K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMP200FRF20K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 20K OHM 1% 2W MELF
Arkusze danych: MMP200FRF20K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMP200FRF20K
Part Number MMP200FRF20K Producent Yageo
Opis RES SMD 20K OHM 1% 2W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 551979 pcs Arkusz danych MMP200FRF20K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Seria MMP Tryb panel 20 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0309 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film