MMP200FRE18K2
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMP200FRE18K2
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 2W MELF
Arkusze danych: MMP200FRE18K2.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMP200FRE18K2
Part Number MMP200FRE18K2 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 2W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 486145 pcs Arkusz danych MMP200FRE18K2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Seria MMP Tryb panel 18.2 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0309 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 18.2 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film