MMP100FRE154K
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMP100FRE154K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Arkusze danych: MMP100FRE154K.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMP100FRE154K
Part Number MMP100FRE154K Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1464670 pcs Arkusz danych MMP100FRE154K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMP Tryb panel 154 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 154 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film