MMF50SFRE23K2
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF50SFRE23K2
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1/2W MELF
Arkusze danych: MMF50SFRE23K2.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF50SFRE23K2
Part Number MMF50SFRE23K2 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1/2W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2548201 pcs Arkusz danych MMF50SFRE23K2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMF Tryb panel 23.2 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 23.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film