MMF25SFRE2M7
Przegląd produktów
Part Number: MMF25SFRE2M7
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Arkusze danych: MMF25SFRE2M7.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF25SFRE2M7
Part Number MMF25SFRE2M7 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1688878 pcs Arkusz danych MMF25SFRE2M7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 2.7 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.7 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF25SFRE2R05
MMF25SFRE2R05
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na stanie: 2145669 pcs
Pobieranie: MMF25SFRE2R05.pdf
RFQ
MMF25SFRE2M61
MMF25SFRE2M61
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na stanie: 2069969 pcs
Pobieranie: MMF25SFRE2M61.pdf
RFQ
MMF25SFRE2M74
MMF25SFRE2M74
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF