MMF25SDRE232R
Przegląd produktów
Part Number: MMF25SDRE232R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Arkusze danych: MMF25SDRE232R.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF25SDRE232R
Part Number MMF25SDRE232R Producent Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1007721 pcs Arkusz danych MMF25SDRE232R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 232 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 232 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film