MMF207FRE160R
Przegląd produktów
Part Number: MMF207FRE160R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Arkusze danych: MMF207FRE160R.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF207FRE160R
Part Number MMF207FRE160R Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 0.6W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1864210 pcs Arkusz danych MMF207FRE160R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMF Tryb panel 160 Ohms
Moc (W) 0.6W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 160 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film