MMF204FRE1R13
Przegląd produktów
Part Number: MMF204FRE1R13
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
Arkusze danych: MMF204FRE1R13.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF204FRE1R13
Part Number MMF204FRE1R13 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 0.4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1391664 pcs Arkusz danych MMF204FRE1R13.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 1.13 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.13 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film