MMF204FRE1K87
Przegląd produktów
Part Number: MMF204FRE1K87
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
Arkusze danych: MMF204FRE1K87.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF204FRE1K87
Part Number MMF204FRE1K87 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 0.4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3223398 pcs Arkusz danych MMF204FRE1K87.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 1.87 kOhms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.87 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF204FRE1K78
MMF204FRE1K78
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Na stanie: 3513474 pcs
Pobieranie: MMF204FRE1K78.pdf
RFQ
MMF204FRE1K96
MMF204FRE1K96
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Na stanie: 3544096 pcs
Pobieranie: MMF204FRE1K96.pdf
RFQ
MMF204FRE1K8
MMF204FRE1K8
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF