MMF204FRE11K3
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF204FRE11K3
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
Arkusze danych: MMF204FRE11K3.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF204FRE11K3
Part Number MMF204FRE11K3 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 0.4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3566772 pcs Arkusz danych MMF204FRE11K3.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 11.3 kOhms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 11.3 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF204FRE115R
MMF204FRE115R
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Na stanie: 3465467 pcs
Pobieranie: MMF204FRE115R.pdf
RFQ
MMF204FRE11K
MMF204FRE11K
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 0.4W MELF