MMF204BRC243K
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF204BRC243K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Arkusze danych: MMF204BRC243K.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF204BRC243K
Part Number MMF204BRC243K Producent Yageo
Opis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 148082 pcs Arkusz danych MMF204BRC243K.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MMF Tryb panel 243 kOhms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 243 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film