MMF1WSFRF33K
YageoYageo
MMF1WSFRF33K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF1WSFRF33K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 33K OHM 1% 1W MELF
Arkusze danych: MMF1WSFRF33K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF1WSFRF33K
Part Number MMF1WSFRF33K Producent Yageo
Opis RES SMD 33K OHM 1% 1W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 701282 pcs Arkusz danych MMF1WSFRF33K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Seria MMF Tryb panel 33 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0309 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 33 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film