MMF1WSFRE6K8
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF1WSFRE6K8
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Arkusze danych: MMF1WSFRE6K8.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF1WSFRE6K8
Part Number MMF1WSFRE6K8 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 690324 pcs Arkusz danych MMF1WSFRE6K8.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Seria MMF Tryb panel 6.8 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0309 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6.8 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF1WSFRE6K2
MMF1WSFRE6K2
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na stanie: 773778 pcs
Pobieranie: MMF1WSFRE6K2.pdf
RFQ
MMF1WSFRE715R
MMF1WSFRE715R
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na stanie: 768728 pcs
Pobieranie: MMF1WSFRE715R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE6K81
MMF1WSFRE6K81
Opis: RES SMD 1% 1W MELF