MMF1WSFRE1K02
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMF1WSFRE1K02
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Arkusze danych: MMF1WSFRE1K02.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF1WSFRE1K02
Part Number MMF1WSFRE1K02 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 751492 pcs Arkusz danych MMF1WSFRE1K02.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Seria MMF Tryb panel 1.02 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0309 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.02 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film