MMF-25FRE59K
Przegląd produktów
Part Number: MMF-25FRE59K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Arkusze danych: MMF-25FRE59K.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF-25FRE59K
Part Number MMF-25FRE59K Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1986512 pcs Arkusz danych MMF-25FRE59K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMF Tryb panel 59 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 59 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film