MMF-25FRE2K15
Przegląd produktów
Part Number: MMF-25FRE2K15
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Arkusze danych: MMF-25FRE2K15.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF-25FRE2K15
Part Number MMF-25FRE2K15 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1934638 pcs Arkusz danych MMF-25FRE2K15.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMF Tryb panel 2.15 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF-25FRE2K
MMF-25FRE2K
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF