MMF-25FRE1R27
Przegląd produktów
Part Number: MMF-25FRE1R27
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Arkusze danych: MMF-25FRE1R27.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMF-25FRE1R27
Part Number MMF-25FRE1R27 Producent Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1712835 pcs Arkusz danych MMF-25FRE1R27.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet MELF Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MMF Tryb panel 1.27 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.27 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMF-25FRE1R47
MMF-25FRE1R47
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na stanie: 1880079 pcs
Pobieranie: MMF-25FRE1R47.pdf
RFQ
MMF-25FRE1R37
MMF-25FRE1R37
Producenci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na stanie: 1810285 pcs
Pobieranie: MMF-25FRE1R37.pdf
RFQ
MMF-25FRE1R2
MMF-25FRE1R2
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF