MFR2WSFTF52-412R
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MFR2WSFTF52-412R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR2WSFTF52-412R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR2WSFTF52-412R
Part Number MFR2WSFTF52-412R Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2302684 pcs Arkusz danych MFR2WSFTF52-412R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Seria MFR Tryb panel 412 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film