MFR1WSFRF52-412R
Przegląd produktów
Part Number: MFR1WSFRF52-412R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR1WSFRF52-412R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR1WSFRF52-412R
Part Number MFR1WSFRF52-412R Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3574405 pcs Arkusz danych MFR1WSFRF52-412R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Seria MFR Tryb panel 412 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film