MFR100FRE52-3M3
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MFR100FRE52-3M3
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR100FRE52-3M3.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR100FRE52-3M3
Part Number MFR100FRE52-3M3 Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 939412 pcs Arkusz danych MFR100FRE52-3M3.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Seria MFR Tryb panel 3.3 MOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 3.3 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MFR100FRE52-3M6
MFR100FRE52-3M6
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na stanie: 957365 pcs
Pobieranie: MFR100FRE52-3M6.pdf
RFQ
MFR100FRE52-3M
MFR100FRE52-3M
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na stanie: 959409 pcs
Pobieranie: MFR100FRE52-3M.pdf
RFQ
MFR100FRE52-3M48
MFR100FRE52-3M48
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Pobieranie: MFR100FRE52-3M48.pdf
MFR100FRE52-3M32
MFR100FRE52-3M32
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL